Doporučujeme: Radost z poznání a soutěž s vydavatelstvím Extra Publishing!

Doporučujeme: Radost z poznání a soutěž s vydavatelstvím Extra Publishing!

26. 10. 2020

Bez podpory našich partnerů by festival Týden vědy a techniky AV ČR nemohl fungovat. Dlouhodobě a moc rádi spolupracujeme s největším vydavatelstvím populárně-naučných titulů v České republice Extra Publishing. V některém z níže zmíněných titulů jste se možná i vy dozvěděli o našem festivalu!

Mezi stálici na trhu patří již od roku 1964 čtrnáctideník 100+1 plný kvalitních zahraničních zajímavostí a skvělé grafiky. Sekce věda a technika je samozřejmou součástí každého čísla.

Napínavou a především čtivou formou přibližuje historii čtenářům každý měsíc titul 100+1 Historie. Přináší stále nové zajímavosti z našich i světových dějin a vtáhne vás tak na exkurzi po slavných památkách a dílech.

100+1 Zázraky medicíny jsou fakta, rozbory, rozhovory z oblasti medicíny, biochemie a zdravovědy. V titulu se čtenáři dočtou objektivní údaje o aktuálních farmaceutických tématech, různé pohledy na nemoci a jejich léčení, psychosomatické příčiny nemocí i tipy k samoléčbě.

Rodinu časopisů 100+1 doplňuje historický magazín Živá historie, který se specializuje na události a objevy z oblasti bitev, válek a politiky. Přibližuje denní životy lidí v té které době a každé číslo tohoto měsíčníku je doplněno exkluzivním dárkem: faksimilií vzácného historického artefaktu, který potěší každého nadšence do historie.

Na našem Facebookovém profilu chystáme soutěž o roční předplatné některých z titulů vydavatelství Extra Publishing. Sledujte nás a využijte tuto jedinečnou šanci!