Přednáška generálního partnera festivalu "Výhody krémové injektáže"
Pořádá: Středisko společných činností AV ČR, TRUMF sanace s.r.o.

Prezenčně a stream
přednáška

pátek 5. 11., 10:00

Vlhká zeď a s ní spojené mokré mapy nebo plísně v domě a na chalupě jsou zlým snem snad každého vlastníka nemovitosti. Jak jim předejít a nemuset tak zdi rovnou bourat? Velmi efektivní se ukázala metoda krémové injektáže Systémem AquaStop Cream®. Ať už jste kutil nebo student stavební či chemické školy nebo i profesionál, přijďte se dozvědět něco o této jedinečné metodě, zjistit, jak funguje, co stálo za jejím vznikem a.jak usnadnila ochranu historických budov, ale i novostaveb před vlhkostí. V neposlední řadě využijte možnost probrat s povolaným odborníkem s letitými zkušenostmi z oboru, jak na vlhké zdi právě ve vašem domě nebo na chalupě. Z přednášky si odnesete nejen tipy, ale třeba i vzorky na vyzkoušení!

Systém AquaStop Cream® je založen na definovaném použití krému v různých typech zdiva, ať už cihelného, kamenného, betonových konstrukcí a jiných běžně používaných zdících materiálů. Základem je vysoký podíl aktivní složky, která se snadno aplikuje do předem navrtaného zdiva a spolehlivě a rovnoměrně se šíří jeho struktury v místě injektážní linie, čímž se docílí požadovaného a dlouhodobého výsledku – tzv. chemická podřezávka zdiva s minimální garancí 30 let. V jednoduchosti je síla. A jak zní i naše motto: S námi to zvládne každý!

Publikum: studenti SŠ, studenti VŠ, dospělá veřejnost
REZERVOVAT

Sledovat přenos
Vážení návštěvníci, upozorňujeme, že je při návštěvě akcí konaných prezenčně nutné dodržovat platná vládní epidemická opatření. Děkujeme za pochopení. Váš realizační tým TAV.